fbpx
15 Kwietnia 2019

Baselworld 2020 bez udziału firmy Breitling!

Napisał: Bartosz Marciniak

Znana z produkcji wysokiej klasy zegarków firma Breitling ogłosiła w swojej notce prasowej, że skoncentruje się na własnym, niezależnym kanale komunikacyjnym - Breitling Summit. W związku z powyższym producent nie wystawi się na przyszłorocznych targach w Bazylei. 

  

Jak podaje marka, pomimo udanej dla niej tegorocznej edycji Baselworld 2019, zapadła decyzja o rozbudowie własnego formatu komunikacyjnego - Summit. Decydującym czynnikiem był termin przyszłorocznej imprezy, przewidziany na koniec kwietnia i początek maja (30.04-05.05), który koliduje z napiętym harmonogramem firmy.

 

Baselworld 2020 bez udziału firmy Breitling!

 

Platforma Summit została wprowadzona do życia już jakiś czas temu. Pozwala ona producentowi być elastycznym w zakresie miejsca i czasu prezentacji informującej grupy docelowe o aktualnych wydarzeniach oraz nowościach produktowych. Breitling równeż zapewnia, że ten format komunikacji bardzo mu odpowiada, ponieważ umożliwia bezpośredni, a przede wszystkim stały kontakt z przedstawicielami mediów, partnerami handlowymi czy kolekcjonerami.

 

Baselworld 2020 bez udziału firmy Breitling! 

Jak skomentował decyzję o wycofaniu się z imprezy w 2020 roku sam Georges Kern - CEO marki? O to jego wypowiedź: „Zastanowimy się, czy wrócimy na Baselworld w 2021 roku. Będzie to oczywiście zależało od terminu wydarzenia oraz tego, czy zdecydujemy się zorganizować własną imprezę. Chciałbym również podkreślić, że obszerne innowacje, jakie zostały wdrożone przez kierownictwo targów pod wodzą Michela Lorisa-Melikoffa, dają podwaliny na nowy kierunek, w jakim pójdzie Baselworld w przyszłości."

 

Baselworld 2020 bez udziału firmy Breitling!

 

Nam nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na dalszy rozwój wydarzeń. Niepokojące może być to, że jest to kolejna znamienita firma, która zrezygnowała z dalszego udziału w tej imprezie.  

Bartosz Marciniak

Bartosz Marciniak

Moja przygoda z zegarkami rozpoczęła się już w szkole średniej, kiedy to na okienkach godzinowych spacerowałem po alejach galerii handlowej i spoglądałem z niedowierzaniem na gabloty wystawowe najlepszych salonów sprzedających owe przedmioty. Pierwsze moje pytanie pojawiające się gdzieś tam w głowie było: "Dlaczego zegarki potrafią kosztować majątek?" W celu nabycia wiedzy na ten temat trafiłem na forum KMZiZ gdzie zaraziłem się pasją, która z czasem przeistoczyła się w miłość

ins Instagram


Nazwy własne firm, produktów, instytucji, a także ich znaki towarowe są własnością tychże firm, podobnie jak materiały graficzne i filmowe wykorzystane w serwisie Timeandwatches.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone © 2016 - 2023

Wykonanie: https://mizzo.pl