fbpx

O nas

Timeandwatches.pl to portal poświęcony w całości zegarkom i wszystkiemu, co z nimi związane. Tworzy go grupa profesjonalistów oraz zagorzałych pasjonatów dla których zegarki są sposobem na życie. Chcielibyśmy naszą pasją zarazić czyteliników. Na portalu znajdziecie wiele materiałów dotyczących nowości, recenzji, wideo recenzji oraz sporą dawkę ciekawostek. Mamy wielką nadzieję, że dzięki wszystkim publikacjom staniecie się naszymi stałymi czytelnikami, którzy pokochają zegarki tak jak my. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony!

 

 

REDAKCJA

 

Bartosz Marciniak - manager zarządzający/redaktor

 

Moja przygoda z zegarkami rozpoczęła się już w szkole średniej, kiedy to na okienkach godzinowych spacerowałem po alejach galerii handlowej i spoglądałem z niedowierzaniem na gabloty wystawowe najlepszych salonów sprzedających owe przedmioty. Pierwsze moje pytanie pojawiające się gdzieś tam w głowie było: "Dlaczego zegarki potrafią kosztować taki majątek?" W celu nabycia wiedzy na ten temat trafiłem na forum KMZiZ, gdzie zaraziłem się pasją, która z czasem przeistoczyła się w miłość.

 

 

 

 

 

Adam Ciborek - redaktor naczelny 

 

Lubię kawę, książki i innowacje. Szczególnie te zegarkowe. Czekam,aż powstanie urządzenie, które pozwoli regulować względność czasu. W świecie zegarków obracam się już od wielu lat. Pozwoliło mi to wyrobić sobie własne zdanie, które mam nadzieję, jest interesujące i pomocne dla innych.

 

 

 

 

 

 

Mateusz Piechnik - redaktor

 

Kolekcjoner zegarków, ze szczególnym zamiłowaniem do starych diverów. Z wykształcenia Historyk Sztuki. Prowadzi kilka grup i stron tematycznych na portalu FB. Kiedy nie zajmuje się zegarkami, czas wypełnia mu dobra książka lub sport.

ins Instagram


Nazwy własne firm, produktów, instytucji, a także ich znaki towarowe są własnością tychże firm, podobnie jak materiały graficzne i filmowe wykorzystane w serwisie Timeandwatches.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone © 2016 - 2023

Wykonanie: https://mizzo.pl