fbpx
8 Listopada 2016

Aerowatch Sensual Tea Leaves - nowa kolekcja

Napisał: Adam Ciborek

Zegarki to idealne uzupełnienie garderoby każdej kobiety. To właśnie one są zwieńczeniem dostojnych kreacji, a przy tym podkreślają kobiece piękno. Dlatego szwajcarska firma Aerowatch dba szczególnie o ten obszar, wypuszczając na rynek wiele ciekawych modeli czasomierzy dedykowanych właśnie paniom. 

 

Nowością w zegarkowym portfolio marki jest kolekcja Sensual Classic oraz Sensual Tea Leaves. My jednak skupimy się na tej drugiej ponieważ jest wyjątkowo urocza. Za inspirację, do stworzenia tej lini wzorniczej, posłużył liść herbaty, który nadał całej kompozycji lekkości oraz świeżości. Aerowatch przygotował aż osiem wariantów tego modelu, tak aby każda kobieta mogła zaleźć coś dla siebie. 

Aerowatch Sensual Tea Leaves | timeandwatches.pl

Tarcza zegarka jest prosta i została wykonana w całości z masy perłowej. Jak sama nazwa wskazuje, zdobią ją liście zielonej herbaty - Camellia Sinensis, zgrabne niebieskie wskazówki, dodające finezji oraz pojedynczy brylant na godzinie 12. Nie mogło również zabraknąć tak prozaicznego elementu, jakim jest datownik, który osadzono na godzinie szóstej. Wszystko idealnie współgra razem ze sobą tworząc wyjątkowy obraz dla oka. 

 

Aerowatch Sensual Tea Leaves | timeandwatches.pl

 

Czasomierz, przede wszystkim, zwraca uwagę na siebie za sprawą koperty, a właściwie jej unikatowych uszu, przez które przewleczony został skórzany pasek. Możliwy jest również montaż  bransolety. Obudowa zegarka wykonana została ze stali szlachetnej, a jej średnica wynosi 31 mm. 

 

 

Jest to bardzo uniwersalny rozmiar, jak na współczesne czasy, więc okazji do noszenia będzie wiele. Koperta dysponuje pełnym stalowym deklem oraz wodoszczelnością na poziomie 50 metrów. Koronkę przyozdobiono niebieskim onyxem przez co idealnie wkomponowuje się w ogólny wygląd zegarka nadając mu dodatkowej elegancji. Wskazówki czasomierza napędza kwarcowy mechanizm. 

 Aerowatch Sensual Tea Leaves | timeandwatches.pl

 

Panie do wyboru mają wersję z kopertą stalową, stalową pokrytą powłoką PVD, w kolorze różowego bądź żółtego złota oraz mieszaną - bicolor. Dodatkowo producent zapewnił spory wybór kolorystki skórzanych pasków. Oczywiście mamy również możliwość zakupu  Sensual Tea Laves z bransoletą. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. 

 

Sensual Tea Leaves jest wyjątkową linią, która z pewnością będzie wzbudzać spore zainteresowanie. To poprawnie skrojony zegarek, który będzie dumnie uzupełniał wieczorową kreację, ale to także idealny kompan na codzień. Ceny zaczynają się już od 2570 zł. 

 

Adam Ciborek

Adam Ciborek

Lubię kawę, książki i innowacje. Szczególnie te zegarkowe. Czekam,aż powstanie urządzenie,które pozwoli regulować względność czasu. W świecie zegarków obracam się już od wielu lat. Pozwoliło mi to wyrobić sobie własne zdanie, które mam nadzieję, jest interesujące i pomocne dla innych.

ins Instagram


Nazwy własne firm, produktów, instytucji, a także ich znaki towarowe są własnością tychże firm, podobnie jak materiały graficzne i filmowe wykorzystane w serwisie Timeandwatches.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone © 2016 - 2023

Wykonanie: https://mizzo.pl