fbpx
20 Października 2019

Only Watch 2019 - Bell & Ross BR05

Napisał: Adam Ciborek

Aby uniknąć nieporozumień i Waszych, drodzy czytelnicy, wątpliwości — ten wyjątkowy Bell & Ross powstał w warsztatach Bell & Ross. Po raz kolejny zapraszam na aukcję Only Watch.

 

W tym roku francuski producent wprowadził na rynek nową kolekcję, nazwaną BR05. Opisując sprawę najkrócej jak to możliwe - BR05 to kolejna iteracja koncepcji luksusowego zegarka sportowego, stworzonego tak, by nosić go każdego dnia, zarówno w miejskiej dżungli, jak i podczas weekendowego odprężenia.

 

 Timeandwatches.pl Bell & Ross BR05

 

Kwadratowa koperta o boku 40 milimetrów kojarzy się z modelem Nautilus od Patek Philippe. Łączy powierzchnię o matowym wykończeniu z polerowanymi elementami i ma zintegrowaną bransoletę. Jeśli wzorować się, to zawsze na tych najlepszych.

 

 

Z okazji aukcji Only Watch 2019 przygotowano wariant, jakiego trudno szukać w przedstawionej kolekcji.

 

 

Timeandwatches.pl Bell & Ross BR05

 

 

To tak naprawdę miks dwóch modeli - „środkowego" pod względem ceny wewnątrz kolekcji zegarka ze szkieletowaną tarczą oraz najdroższego dostępnego wariantu uformowanego z osiemnastokaratowego, różowego złota.

 

 

Timeandwatches.pl Bell & Ross BR05 Skeleton Gold Blue

 

 

Klienci odwiedzający butiki marki mogą wybrać seryjnie produkowaną stalową kopertę z ażurowaną tarczą lub złotą, której tarcza jest pełna. Zgłoszony do aukcji przedmiot - BR05 Skeleton Gold Blue — wspaniale bawi się barwami.

 

Timeandwatches.pl Bell & Ross BR05 Skeleton Gold Blue

 

 

Różowe złoto zestawiono z kolorem niebieskim. Taki jest zarówno gumowy pasek, jak i mosty mechanizmu widoczne od wierzchu oraz wahnik widoczny od spodu.

 

Timeandwatches.pl Bell & Ross BR05 Skeleton Gold Blue

 

Operator aukcji — dom aukcyjny Christie's — wycenia propozycję Bell & Ross na 20 000 - 25 000 CHF, co przy aktualnych kursach walut daje kwotę między 78 000 a 97 000 złotych. Historia tej inicjatywy charytatywnej pokazuje, że czasem te prognozy są mocno zaniżone.

 

Timeandwatches.pl Bell & Ross BR05 Skeleton Gold Blue

 

Stworzenie opcji niedostępnej w katalogu znacząco podnosi wartość wyrobu przeznaczonego na aukcję, a to daje szansę na sprzedaż za większą kwotę, co skutkuje większą dotacją na badania. Wszyscy wygrywają — Bell & Ross, kupujący i przede wszystkim dzieci, którym udzielona zostanie lepsza pomoc medyczna.

 

Adam Ciborek

Adam Ciborek

Lubię kawę, książki i innowacje. Szczególnie te zegarkowe. Czekam,aż powstanie urządzenie,które pozwoli regulować względność czasu. W świecie zegarków obracam się już od wielu lat. Pozwoliło mi to wyrobić sobie własne zdanie, które mam nadzieję, jest interesujące i pomocne dla innych.

ins Instagram


Nazwy własne firm, produktów, instytucji, a także ich znaki towarowe są własnością tychże firm, podobnie jak materiały graficzne i filmowe wykorzystane w serwisie Timeandwatches.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone © 2016 - 2023

Wykonanie: https://mizzo.pl